منو

25
یکشنبه, جولای
امروز:
یکشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۰
|
Jul 25 2021

نظر یک کارشناس در مورد مناظره شب گذشته:پاسخ‌ها قانع‌کننده نبود!

اقتصاد

نخستین مناظره انتخاباتی در حالی شب گذشته برگزار شد که قرار بود محور اصلی آن مسائل اقتصادی باشد اما به اعتقاد یک کارشناس اقتصادی، پاسخ‌های کاندیداها قانع کننده نبود.

به گزارش ثروت نیوز به نقل از ایسنا،فردین آقابزرگی ، با تاکید بر اینکه در حال حاضر مسائل اقتصادی مهمترین دغدغه آحاد مردم است، گفت: انتظار می رفت مناظره در شب گذشته که با محوریت مسائل اقتصادی بود بیشتر به این مسائل پرداخته می‌شد تا به دغدغه آحاد مردم پاسخ داده شود اما می توان گفت هیچ برنامه مدون ،مشخص و عملیاتی از سوی کاندیداها مطرح نشد، البته برخی از آنها اعلام برنامه‌های خود را به آینده موکل کردند.

وی ادامه داد: برخی از کاندیداها که خود را صاحب نظر و کننده کار می دانند هیچ پاسخ قانع کننده ای در برابر سوالات نداشتند.

این کارشناس اقتصادی ادامه داد: برای مثال هیچ کدام از کاندیداها در زمینه حفظ ارزش پول ملی و تقویت آن برنامه ای نداشتند و می‌توان گفت تا زمانی که رویکرد تفکرات مدیریتی به سمت و سوی برنامه های عملیاتی نرود نمی‌توان انتظار نتیجه مناسب داشت در این شرایط است که با گذر چندسال کاندیدای که به ریاست جمهوری می‌رسد با توجیحاتی از قبیل نبود امکانات به نتیجه نرسیدن برنامه‌های خود را توجیه می کند.


آقابزرگی گفت: باید بعد از دو سال صحبت‌هایی که کاندیداها اکنون می کنند به فردی که به عنوان رئیس جمهور انتخاب می‌شود یادآوری کرد و از این فرد پرسید که نتیجه چنین وعده های چه شد.